Що нового у протистоянні рекрутерів та IT фахівців (тези з опитування DOU)

Провідне IT видання DOU періодично проводить корисні для IT-ринку дослідження, зокрема стосовно традиційних барвистих стосунків між рекрутерами та фахівцями. В найсвіжішому опитуванні вони намагались з'ясувати, що найбільше дратує тих IT-фахівців, які шукають роботу.

Відповіді 100+ айтівців з конкретними цитатами (а іноді й досить кричущими прикладами некомпетентності рекрутерів у деяких компаніях) ви можете прочитати за посиланням. А редакція Make it in Ukraine зробила короткий тезовий перелік (aka TL;DR), щоб швидко ознайомитись з проблемами за декілька хвилин.

Спойлер: крім нового фактору війни у «гострих кутах» майже нічого не змінилось. Але у нинішніх напружених реаліях будь-яка несправедливість відчувається в рази гостріше.

Небажання наймати в Україні та інші реалії повномасштабного вторгнення рф

Зламані рекрутингові процеси

Проблеми в особистому спілкуванні з рекрутерами

Що й казати, нам до редакційної команди MIU стукались рекрутери і пропонували стати DevOps (отакої… треба подумати, може й справді варто?).
Цитата: «Бісить, коли на співбесідах HR ставить питання “Які книги ви читаєте?” чи “Що ви робите у вільний час?” і очікує, що відповідь буде “Читаю книги з програмування” чи “Увесь вільний час я програмую”».
Цитата «Бісить, що в моєму профілі LinkedIn вказано три мови, і російська не є жодною. При цьому комунікація починається зі слова “Здравствуйте!”»

Ось такі справи. Якщо стикались з чимось подібним або чимось, чого тут немає, приходьте до нас у спільноту, та розповідайте.

А якщо ви рекрутер, беріть це лист як шпаргалку, як не треба робити, і покращуйте власний рівень, наприклад на ось цих курсах (друзі-читачі, допоможіть знайомим рекрутерам, покажіть їм цей перелік).

P.S. Оригінал звіту DOU з усіма топовими цитатами.

Зображення: Hoard's Dairyman

Поділитись у соцмережах

Автор
Аліна Тютярева
Про автора
Recruiter at Make it in Ukraine: Non-Tech IT, Marketing, etc. / Content Writer
Thanks for signing up
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Powered by Verifalia email verification